• Konferencja Edukacja 4.0
  Konferencja Edukacja 4.0

  Zapraszamy na bezpłatną konferencję EDUKACJA 4.0 - technologia w służbie edukacji, która odbędzie się 31 maja 2019 roku w siedzibie Instytutu Technologii Eksploatacji w Radomiu przy ul. Pułaskiego 6/10 w godzinach od 9.00 do 16.00.

  REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

  Czytaj więcej...
 • Spotkanie informacyjne MARKPIW
  Spotkanie informacyjne MARKPIW

  Zapraszamy na spotkanie informacyjne drugiej edycji projektu MARKPIW. 23 maja 2019 o godz. 13.30.

  Czytaj więcej...
 • Jak doradzać najmłodszym?
  Jak doradzać najmłodszym?

  Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na bezpłatny warsztat poświęcony projektowaniu działań związanych z doradztwem zawodowym. Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na bezpłatny warsztat poświęcony projektowaniu działań związanych z doradztwem zawodowym.

  Czytaj więcej...
 • XIV edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”
  XIV edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

  Już po raz czternasty fotografowie-amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Zgłoszenia do 14 czerwca!

  Czytaj więcej...
 • Rekrutacja MARK PIW
  Rekrutacja MARK PIW
  Czytaj więcej...
A A

 

Celem spotkania było przeanalizowanie różnych sposobów ewaluacji procesu wspomagania przedszkoli/szkół/placówek. Zajęcia poprowadziły doświadczone trenerki Małgorzata Górska i Renata Stoczkowska.


Ważnym hasłem szkolenia było stwierdzenie „Ewaluacja służy uczeniu się!” Doradcy i koordynatorzy sieci uczestniczący w spotkaniu mieli możliwość doskonalenia wiedzy z obszaru ewaluacji procesu wspomagania, m.in. konstruowania pytań kluczowych, określania kryteriów i wskaźników istotnych dla badania jakości tego procesu.


Dzięki formule WDN doradcy będą mogli jeszcze lepiej wspierać swoich podopiecznych oraz wykorzystać doskonalone kompetencje w codziennej pracy.