• Mazowieckie Barwy Wolontariatu
  Mazowieckie Barwy Wolontariatu

  Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza wolontariuszy, grupy wolontariuszy lub rodziny, które wspólnie podejmują działania społeczne, do udziału w konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Termin zgłaszana kandydatów do 20 września 2019 r.

  Czytaj więcej...
 • Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020
  Podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020

  Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2019/2020.

  Czytaj więcej...
 • Bezpłatne studia pedagogiczne! Uczelnia Korczaka zaprasza
  Bezpłatne studia pedagogiczne! Uczelnia Korczaka zaprasza

  Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka zaprasza na bezpłatne, czteroletnie studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Wykłady poprowadzą wysokiej klasy specjaliści, teoretycy i praktycy. Nabór trwa do 30 września 2019 r.

  Czytaj więcej...
 • Mazowieckie Barwy Wolontariatu
  Mazowieckie Barwy Wolontariatu

  Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza wolontariuszy, grupy wolontariuszy lub rodziny, które wspólnie podejmują działania społeczne, do udziału w konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Termin zgłaszana kandydatów do 20 września 2019 r.

  Czytaj więcej...
 • Ogłoszenie o naborze kandydatów do realizacji zadań doradcy metodycznego
  Ogłoszenie o naborze kandydatów do realizacji zadań doradcy metodycznego
  Czytaj więcej...
 • "ABC Kreatywności" pod patronatem MSCDN

  Książka jest kontynuacją i rozwinięciem „ABC kreatywności” z roku 2010. Bazuje na tym samym pomyśle, by poszczególne rozdziały wyznaczone były przez kolejne litery alfabetu i stanowiły pretekst do zrozumiałego, a zarazem interesującego dla czytelnika opisu ważnych zjawisk (zdolności, umiejętności, kompetencji, uwarunkowań), związanych z kreatywnością i jej rozwijaniem. Polecamy!

  Czytaj więcej...
 • Konkursy przedmiotowe
  Konkursy przedmiotowe

  Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli będzie w roku szkolnym 2018/2019 organizatorem trzynastu konkursów przedmiotowych: język polski, historia, biologia, chemia, fizyka, geografia, wiedza o społeczeństwie, matematyka, język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, język hiszpański.

  Czytaj więcej...
 • Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka
  Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka

  Projekt realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie skierowany do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych, dotychczasowych gimnazjów i trzyletnich liceów z terenu Mazowsza, osiągających wysokie wyniki w nauce.

  Czytaj więcej...
A A

Aneta Rosłoń-Nowak

- magister pedagogiki o specjalności- pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z wychowaniem fizycznym i rehabilitacją ,absolwentka studiów podyplomowych związanych ze wspomaganiem dzieci, np. Edukacja zdrowotna z rehabilitacją, Terapia Pedagogiczna. System M.Montessorii, Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dziecka. Ukończyła także Medyczne Studium Zawodowe i uzyskała tytuł Terapeuty zajęciowego .Zdobyła także Certyfikat ukończenia dwustopniowego szkolenia z integracji sensorycznej i uzyskała tytuł terapeuty integracji sensorycznej. Obecnie nauczycielk awspomagająca w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi i nauczycielka gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w przedszkolu integracyjnym i szkole, terapeutkaa integracji oraz doradczyni metodyczna w gminie Błonie.

Podczas swojej pracy propaguje wspomaganie rozwoju dziecka i prowadzi wiele warsztatów, spotkań z rodzicami i dziećmi związanych z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Podejmuje działania na rzecz dzieci uaktualniając myśl Marii Montessorii, że „dziecku należne jest pierwsze miejsce, a nauczyciel idzie za nim i wspiera je”.

Kontakt: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka, Narutowicza 21 05-870 Błonie sala 344 w środy 13.30-15.30 i piątki od 8-15 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czym się zajmujemy