• Kształcenie na odległość - nowe regulacje prawne
  Kształcenie na odległość - nowe regulacje prawne

  Przepisy dotyczą prowadzenia kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Nowe regulacje będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

  Czytaj więcej...

 • Koronawirus - ważne informacje
  Koronawirus - ważne informacje

  Rekomendacje Ministra Edukacji Narodowej dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach przypadkami zachorowań na koronawirusa.

  Czytaj więcej...

 • Ile jest liczb pierwszych?
  Ile jest liczb pierwszych?

  Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW zaprasza na bezpłatny, internetowy (zupełnie ZDALNY) kurs "Matematyka wokół nas". W każdą środę (do 3 czerwca) w godzinach 15:00-15:40 odbywają się webinaria (przez YouTube).

  Czytaj więcej...

 • #zostańwdomu - szkolenia online
  #zostańwdomu - szkolenia online

  Proponowane szkolenia zostaną przeprowadzone w wersji online, z wykorzystaniem korespondencji mailowej, na platformie Moodle, z wykorzystaniem pakietu Office 365 - aplikacji na smartfony i tablety w środowisku Android oraz iOS.

  Czytaj więcej...

 • Uczeń zdolny, czyli jaki?
  Uczeń zdolny, czyli jaki?

  Najnowszy numer Meritum już na Was czeka! A w nim, między innymi: jak wspierać ucznia zdolnego; blaski i cienie współzawodnictwa; wywiady z laureatami i nauczycielami...
  Do zobaczenia na naszym profilu FB lub na stronie meritum.edu.pl

  Meritum w nowej odsłonie!

 • Wypromuj nowe gwiazdy ekranu i zdobądź nagrodę
  Wypromuj nowe gwiazdy ekranu i zdobądź nagrodę

  Chcesz zostać pogromcą „koronanudy”? Weź udział w konkursie i wypromuj nowe gwiazdy ekranu: „chemiczne jajo”, „gwiazdorską bryłę” i „kwaśne łzy”. Autor najciekawszego i najbardziej kreatywnego filmu otrzyma nagrodę – kamerę GoPro!

  Informacja   Regulamin   Plakat   Zgoda na upowszechnianie wizerunku

 • Opiekun Stypendysty Roku 2019/2020
  Opiekun Stypendysty Roku 2019/2020

  Od 1 do 14 lipca 2020 r. potrwa nabór formularzy konkursowych w konkursie „Opiekun Stypendysty Roku 2019/2020” w ramach projektów: „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” oraz „Mazowsze- stypendia dla uczniów szkół zawodowych”.

  Czytaj więcej...
 • Wakacje...
  Wakacje...

  Magiczne słowo, które po dziesięciu miesiącach znów ma rację bytu... Dziękujemy wszystkim Nauczycielom za to, że byliście z nami przez cały ten rok szkolny! Mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się we wrześniu! A do tego czasu - odpoczywajcie, delektujcie się przyrodą, sobą, widokami, wolnym czasem... Niech dobra pogoda i wyśmienity humor zawsze będą z Wami!

praca zdalna menu3 praca zdalna menu1 praca zdalna menu2 praca zdalna menu4
A A