A A

Nauczycielu, rozwiń kompetencje! Trwają zapisy na konferencję w Warszawie.Chcesz prowadzić lekcje, które angażują uczniów do działania i uczą ich krytycznego myślenia oraz współpracy? Zastanawiasz się, jak rozbudzić w dzieciach entuzjazm do nauki i być dla nich autorytetem?

 

Na te pytania będziemy szukać odpowiedzi w Warszawie podczas bezpłatnej konferencji

 

“Inspiruję do nauki i rozwoju”!

 

Przed nami wykłady z ekspertami i praktyczne warsztaty, które zainspirują Cię w codziennej pracy dydaktycznej i wychowawczej. Podczas wydarzenia zapoznasz się z naszą autorską Metodą Pytań i Doświadczeń, dzięki której rozwiniesz w dzieciach umiejętność pracy w grupie, kreatywność i krytyczne myślenie. Ponadto, weźmiesz udział w podsumowaniu projektu “Dzieci chronią klimat - konkurs edukacyjny dla szkół podstawowych w Polsce”, który jest finansowany ze środków Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU).

Cel konferencji: zmocnimy Twoje umiejętności w pracy z uczniami. Dowiesz się, w jaki sposób prowadzić lekcje, żeby spełniały potrzeby edukacyjne i emocjonalne najmłodszych.

Data: 25 maja 2019 r.Miejsce: Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych (MiNi), Politechnika Warszawska, ul. Koszykowa 75

 

[Szczegółówe informacje oraz zapisy]

 

partnerzy1

partnerzy1 1