MSCDN logo Warszawa

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Szanowni Państwo! Z przykrością informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, planowana na 30 czerwca - 1 lipca 2020 r., V Ogólnopolska Konferencja Archiwistów i Historyków „Educare necesse est… - Rzeczpospolita małych ojczyzn”, nie odbędzie się.


Jednocześnie serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w przyszłorocznej edycji konferencji Educare necesse est...
Kolejna konferencja, poświęcona będzie zagadnieniom, o których chcieliśmy dyskutować w tym roku, związanym z rolą i miejscem historii lokalnej i regionalnej w dydaktyce.
Informacje o terminie konferencji, oraz jej szczegółowy program, zostaną opublikowane na stronach internetowych Organizatorów.

 

Z wyrazami szacunku,
KOMITET ORGANIZACYJNY
V OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI ARCHIWISTÓW I HISTORYKÓW
„EDUCARE NECESSE EST… - RZECZPOSPOLITA MAŁYCH OJCZYZN”

prof. Alicja Kulecka, mgr Magdalena Mołczanowska, dr Teresa Stachurska-Maj, dr Violetta Urbaniak (sekretarz), dr Hubert Wajs