MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

 • #zostańwdomu Szkolenia online
  #zostańwdomu Szkolenia online

  Proponowane szkolenia zostaną przeprowadzone w wersji online, z wykorzystaniem korespondencji mailowej, na platformie Moodle, z wykorzystaniem pakietu Office 365 - aplikacji na smartfony i tablety w środowisku Android oraz iOS.

  Czytaj więcej...
 • Kształcenie na odległość – nowe regulacje prawne
  Kształcenie na odległość – nowe regulacje prawne

  Przepisy dotyczą prowadzenia kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Nowe regulacje będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

  Czytaj więcej...
 • Jak kształtować kompetencje kluczowe uczniów? - kurs online dla polonistów i matematyków
  Jak kształtować kompetencje kluczowe uczniów? - kurs online dla polonistów i matematyków

    

  Czytaj więcej...
 • Kurs online dla polonistów i matematyków
  Kurs online dla polonistów i matematyków

  Zapraszamy nauczycieli języka polskiego i matematyki wszystkich typów szkół do udziału w kursie on-line „Ocenianie kształtujące, wspomagające, wspierające...”. Nauczyciele będą pracować w grupach przedmiotowych: poloniści pod opieką pani Janiny Ziętek, matematycy pod opieką pani Grażyny Śleszyńskiej.

  Czytaj więcej...
 • EDUTEC 2020
  EDUTEC 2020

  Przedstawiamy Państwu zapis wideo z pierwszego dnia Ogólnopolskiego Kongresu Oświatowego EDUTEC 2020

  Czytaj więcej...
 • E-learning
  E-learning

  Zapraszamy do zapoznania się z artykułem prof. Marleny Plebańskiej dot. e-learningu /  nauczania na odległość.

  Czytaj więcej...
 • Skąd wiadomo, że liczb pierwszych jest nieskończenie wiele?
  Skąd wiadomo, że liczb pierwszych jest nieskończenie wiele?

  Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW zaprasza na bezpłatny, internetowy (zupełnie ZDALNY) kurs "Matematyka wokół nas". W każdą środę (do 3 czerwca) w godzinach 15:00-15:40 odbywają się webinaria (przez YouTube).

  Czytaj więcej...
A A