MSCDN logo Ciechanow

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

W dniu 29.05.2019 o godz. 15.00 organizujemy w kinie Łydynia w Ciechanowie konferencję: „Dziecięca depresja. Inspiracje filmem "Dzień czekolady" połączoną z pokazem filmu. Wydarzenie objęte patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Gość specjalny: psychoterapeuta Tomasz Kołodziejczyk. Film "Dzień czekolady" to ekranizacja pełnej magii książki Anny Onichimowskiej pod tym samym tytułem. Zapraszamy nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców, wychowawców i wszystkich pasjonatów kina. Wydarzenie jest bezpłatną formą doskonalenia. Po spotkaniu uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne od dystrybutora.

Program spotkania obejmuje: 

  1. Prezentację Urzędu Marszałkowskiego na temat działań związanych z opieką psychologiczną i psychiatryczną dzieci i młodzieży na terenie Mazowsza.
  2. Wykład psychoterapeuty Tomasza Kołodziejczyka „Depresja i problemy psychiczne dzieci i młodzieży”.
  3. Wykład nauczyciela konsultanta MSCDN ds. edukacji filmowej Anny Równy "Edukacja filmowa w pracy wychowawczej”.
  4. Przedpremierową projekcję filmu "Dzień czekolady" (2018) w reż. Jacka Piotra Bławuta.
  5. Inspiracje dydaktyczne do filmu "Dzień czekolady".