Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
„Wspólne kroki w Cyberświecie”
Drukuj

Chcesz lepiej zadbać o to, żeby Twoi uczniowie bezpiecznie i mądrze korzystali z Internetu
i mediów elektronicznych? Chcesz, żeby Twoi uczniowie lepiej radzili sobie z emocjami,
w relacjach z innymi i byli bardziej odporni na zachowania ryzykowne? Poznaj program „Wspólne kroki w Cyberświecie" dla uczniów III klas szkół podstawowych i zostań jego realizatorem.
Celem głównym programu „Wspólne kroki w Cyberświecie” jest ukształtowanie wśród dzieci wiedzy i umiejętności, które sprzyjają bezpiecznemu korzystaniu z Internetu i mediów elektronicznych oraz chronią przed uzależnieniem od nich, a zwłaszcza:

Pięciogodzinne szkolenie organizuje Fundacja Poza Schematami we współpracy z MSCDN w Ciechanowie w dniu 26 września 2020 r. Zapisy prosimy kierować bezpośrednio do Pani Ewy Osieckiej (koordynator projektu), która udziela także wszelkich informacji.

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 784 693 658 

Ważne: realizatorzy projektu otrzymają od fundacji wynagrodzenie!!! Liczba miejsc ograniczona!