MSCDN logo Ciechanow

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

Zapraszamy nauczycieli muzyki ze wszystkich typów szkół oraz bibliotekarzy na warsztaty dotyczące życia i twórczości Stanisława Moniuszki, będące jednocześnie ciekawą propozycją zajęć z uczniami. Bezpłatne warsztaty odbędą się w dniu 30.03.2020 r. w MSCDN Wydział w Ciechanowie w godzinach 14.00- 16.30. Zajęcia poprowadzą: Pani Natalia Nowińska – Antoniewicz - „Jaka to pieśń? czyli gra "Śpiewnik domowy" - oraz Pan Andrzej Kosowski – „Operalnia – nowoczesna lekcja muzyki”. Spotkanie odbywa się w ramach projektu: „Moniuszko w mazowieckich szkołach i przedszkolach”, realizowanego we współpracy z Teatrem Wielkim - Operą Narodową. Serdecznie zapraszamy. Rejestracja on - line...

 

140 × 140