Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Warsztaty dla nauczycieli biologii
Drukuj

Warsztaty dla wszystkich nauczycieli biologii – w dniach: 19.03 i 28.03.2020 r. Zapraszamy na 10 - godzinne warsztaty „Laboratorium aktywnego nauczyciela edukacji przyrodniczej – doświadczenia biologiczne”. W programie: wykonywanie doświadczeń i eksperymentów zalecanych do realizacji w podstawie programowej z biologii dla szkoły ponadpodstawowej. Dla nauczycieli ze SZKÓŁ PODSTAWOWYCH uczestnictwo w zajęciach może okazać się inspiracją do doskonalenia warsztatu pracy oraz lepszego przygotowania ucznia do kolejnego etapu nauczania.

Terminy: 

Program szkolenia wpisuje się w realizację podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szk. 2019/20: Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Warsztaty są kontynuacją szkoleń adresowanych do różnych grup nauczycieli przedmiotów przyrodniczych. Aby wziąć udział w szkoleniu, prosimy o dokonanie zgłoszenia do 11.03.2020 r. drogą elektroniczną. Liczba miejsc ograniczona.