MSCDN logo Siedlce

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

16 grudnia 2019 r. w siedzibie MSCDN Wydział w Siedlcach, ul. M. Asłanowicza w godzinach od 13.00 do 16.00 odbyło się podsumowanie III i IV edycji Projektu „Szachy w mazowieckiej szkole”

Konferencja była adresowana do dyrektorów i uczestników projektu Szachy w mazowieckiej szkole – edycja III i IV.

Program konferencji obejmował:

 

  • 13.00 – 13.30 - Podsumowanie projektu „Szachy w mazowieckiej szkole”
  • 13.30 – 14.15 –Matematyka przez szachy czy szachy przez matematykę – wykład , Michał Lisicki
  • Przerwa
  • 14.30 – 16.00 – Prezentacja dobrych praktyk przez uczestników projektu – Anna Gawłowska – Latek, Anna Biernat, Jolanta Oksięciuk, Hanna Dębska, Bożena Polkowska, Dariusz Kupiński
  • Wręczenie certyfikatów.

Michał Lisicki

Psycholog, nauczyciel, wychowawca, terapeuta. Wykładowca APS, wykładowca w Fundacji Rozwoju Wychowania Przedszkolnego i Edukacji BERDO. Prowadzenie zajęć na warsztatach i szkolenie rad pedagogicznych z obszaru: edukacja matematyczna w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej. Liczne publikacje w zakresie edukacji matematycznej.

Zobacz zdjęcia...

Podsumowanie realizacji projektu edycja III i IV - prezentacja