Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
I Turniej Szachowy „Szachy w mazowieckiej szkole”
Drukuj

 

Celem ww. Turnieju była popularyzacja gry w szachy oraz integracja szkół, uczniów, nauczycieli
i środowisk szkolnych zaangażowanych w projekt Szachy w mazowieckiej szkole.

Uczestnikami turnieju byli uczniowie szkół podstawowych biorących udział w projekcie „Szachy w mazowieckiej szkole”.

Turniej rozegrano w trzech grupach:

Grupa A – uczniowie klas II

Grupa B – uczniowie klas III

Grupa C – uczniowie klas IV

Nagrody:

Za zajęcie I-III miejsca w swoich grupach wiekowych przewidziano nagrody oraz awans do Finału, który odbędzie się w Warszawie 9 grudnia 2019 r.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Lista laureatów:

klasa II – dziewczynki

I miejsce - Liliana Łęczycka, Szkoła Podstawowa w Starej Kornicy

II miejsce - Julia Sobieska, Szkoła Podstawowa w Sabniach

III miejsce – Zuzanna Radzikowska, Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach

klasa II – chłopcy

I miejsce - Wiktor Wyszomierski, Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach

II miejsce – Krzysztof Krasuski, Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach

III miejsce – Filip Kowalik, Szkoła Podstawowa nr 3 w Siedlcach

klasa III – dziewczynki

I miejsce - Karolina Mackiewicz, Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach

II miejsce - Paulina Mielańczuk, Szkoła Podstawowa w Sabniach

III miejsce – Izabela Korzeniowska, Szkoła Podstawowa w Sabniach

klasa III – chłopcy

I miejsce - Bartosz Kanicki, Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach

II miejsce – Wiktor Supeł , Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach

III miejsce – Tymoteusz Myrcha, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach

klasa IV – dziewczynki

I miejsce - Julia Witan, Szkoła Podstawowa w Trzebuczy

II miejsce - Eliza Nakonieczna, Zespół Szkół w Latowiczu

III miejsce – Nikola Karpik, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach

klasa IV – chłopcy

I miejsce - Vladyslav Kovalskyi, Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach

II miejsce – Cyprian Karwowski, Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach

III miejsce – Michał Mróz, Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach

 

 DSCN2590 DSCN2637 DSCN2641 DSCN2648

Link do zdjęć z turnieju.