Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Międzyszkolne dyktando w języku obcym dla uczniów szkół podstawowych
Drukuj

 

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w międzyszkolnym dyktandzie w języku obcym. Najlepsi uczniowie z rejonu działania MSCDN Wydział w Siedlcach mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych w rywalizacji z rówieśnikami. Na zwycięzców czekają tytuły Mistrza Pisowni Angielskiej, Niemieckiej oraz Rosyjskiej.

Przedsięwzięcie ma charakter konkursowy i ukierunkowane jest na pracę z uczniem zdolnym w celu pobudzania zainteresowania językami obcymi oraz zwiększenia umiejętności językowych, w szczególności w zakresie pisowni w języku obcym.

Finał konkursu odbędzie się 28 kwietnia 2020 r. Wezmą w nim udział uczniowie, którzy przeszli przez sito eliminacji szkolnych.

Organizatorami Dyktanda są cztery siedleckie instytucje - MSCDN, Szkoła Podstawowa nr 1, Instytut Językoznawstwa i Literaturoznawstwa UP-H oraz IKRiBL.

Zgłoszenia do 24 lutego 2020 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu wraz z załącznikami (Załącznik nr 1 – Karta zgłoszenia, Załącznik nr 2 – Zgoda na udział i przetwarzanie danych)