MSCDN logo Siedlce

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Kody QR stały się niemal integralnym elementem przestrzeni publicznej, tak że prawie nikogo już nie dziwią, choć w dalszym ciągu zastanawiają. Skąd się te kody wzięły? Jak funkcjonują? Jakie są możliwości i efekty ich stosowania w edukacji, w tym w edukacji językowej? Już wkrótce w  MSCDN Wydział w Siedlcach odbędą się na ten temat bezpłatne warsztaty.

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy i umiejętności na temat wykorzystania kodów QR w nauczaniu języków obcych.

W programie:

  1. Podstawowe informacje na temat kodów QR.
  2. Ogólne i specyficzne zastosowania kodów QR.
  3. Tworzenie własnych zadań z kodami QR.
  4. QR-kodowy bilans zysków i ograniczeń z punktu widzenia nauczyciela języka obcego.  

Warsztaty trwają 4 godziny dydaktyczne. Odbędą się w dniu 7 stycznia 2019r. w godz. 15.00-18.00 w siedzibie MSCDN Wydział w Siedlach.

Prowadzi Iwona Moczydłowska.

Zgłoszenia do 31 grudnia br. lub do wyczerpania miejsc.

Zarejestruj się