MSCDN logo Siedlce

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

szablon art cyfrowy piornik 385x125pxZapraszamy nauczycieli, nie tylko języków obcych, do samokształcenia w oparciu o bloga prowadzonego przez jednego z konsultantów MSCDN Wydział w Siedlcach. Poszczególne artykuły zbudowane są wokół wybranego narzędzia i jego potencjału edukacyjnego.  Specyficzną cechą tego bloga jest filmik instruktażowy objaśniający kwestie techniczne związane z użytkowaniem rekomendowanego programu. Więcej