MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 Celem proponowanych zajęć jest zrozumienie różnych przejawów sztuki i kultury współczesnej, z którymi stykamy się w naszym codziennym otoczeniu. Dzieci skorzystają z różnych możliwości technicznych, które oferują orońskie pracownie i wykonają „własne” dzieła sztuki.

Dział Edukacji zachęca również wszystkich nauczycieli i opiekunów do skomponowania własnego programu wizyty. Do wyboru oferuje się: gry i zabawy terenowe, ognisko i zajęcia artystyczne. Można połączyć wszystkie elementy, skorzystać z zaplecza gastronomicznego, spędzić wyjątkowy dzień w galerii i na łonie natury w pięknym parku Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich grup zorganizowanych: dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat.

Zgłoszenia proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Prowadzone są wcześniejsze zapisy. Dodatkowe informacje: pon-pt w godzinach 7.30–15.30 pod numerem telefonu 48 618 40 27 w. 19