MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 Zapraszamy nauczycieli przedmiotów matematyczno - przyrodniczych szkół podstawowych, nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz doradców metodycznych na konferencję „Inspirujemy do odkrywania - matematyka i nauki przyrodnicze inaczej”.

W programie konferencji zaplanowaliśmy warsztaty nt.:

  • Jak uczyć kompetencji przyszłości?
  • Nauczanie przez odkrywanie - odwrócona lekcja z Pi-stacją.
  • Świat kreatywnej edukacji z platformą Edukator.
  • Rozwijanie umiejętności STEAM z drukarkami 3D.
  • Jak uczyć myślenia programistycznego od najmłodszych lat.

Program konferencji wpisuje się w realizację podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020. Konferencja odbędzie się 4 października 2019 r. (piątek) o godz. 13:00.

Zgłoszeń można dokonywać pod tym adresem: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/15722/o//w/Radom

konfa popr