MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego na konferencję poświęconą rozwijaniu kreatywności, przedsiębiorczości i kompetencji cyfrowych dzieci. Program konferencji wpisuje się w realizację podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020.

Wykład wygłosi Pani Karina Mucha - autorka ponad 70 publikacji dla wychowania przedszkolnego oraz prelegentka na konferencjach ogólnokrajowych o tej tematyce. Za popularyzację akcji "Cała Polska czyta dzieciom" otrzymała od Ministra Kultury odznakę "Zasłużony dla kultury polskiej". Podczas spotkania opowiemy o odkryciach psychologii na temat tego, czym jest, a czym nie jest kreatywność versus praktyka nauczycielska; co przedsiębiorczość ma wspólnego z empatią, życzliwością i współodczuwaniem?

Uczestnicy poznają, jak można skutecznie rozwijać twórczość dziecka, a co na pewno się nie uda, choć nieźle się prezentuje? Po wykładzie zaplanowana jest przez Wydawnictwo Nowa Era - prezentacja nowych multimediów do przedszkoli.

Konferencja odbędzie się 2 października 2019 r. (środa) o godz. 15:00 Zainteresowanych prosimy o zalogowanie się na stronie MSCDN: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/15610/o//w/Radom