A A

MSCDN Wydział w Radomiu informuje, że w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczyna nabór na kolejny cykl szkoleń związanych z rozwojem i awansem zawodowym.Program zajęć obejmuje zagadnienia związane z system awansu zawodowego i rozwojem zawodowym nauczyciela oraz realizacją zadań wynikających z planu rozwoju zawodowego.

Spotkania poprowadzą doświadczeni edukatorzy oraz specjaliści z dziedziny oświaty i wychowania. Szkolenie dla nauczycieli stażystów jest bezpłatne a dla nauczycieli kontraktowych i mianowanych opłata wynosi 60,00 zł.

Zapisów można dokonywać tutaj:

Rozwój i awans zawodowy nauczyciela stażysty – https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/15554/o//w/Radom

Rozwój i awans zawodowy nauczyciela kontraktowego – https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/15512/o//w/Radom

Rozwój i awans zawodowy nauczyciela mianowanego – https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/15556/o//w/Radom

Zapisy na szkolenia na formularzach elektronicznych przyjmujemy na stronie http://www.radom.mscdn.pl w zakładce Katalog szkoleń od dnia 22 sierpnia 2019, obszar Zarządzanie w oświacie, jakość pracy szkoły i awans zawodowy.

O terminach rozpoczęcia szkoleń zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową. Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie w Radomiu, ul. Kościuszki 5a. Szczegółowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.