A A

 

MSCDN Wydział w Radomiu informuje, że w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczynamy nabór na kolejny cykl seminariów - Akademia Dyrektora oraz spotkań warsztatowo-dyskusyjnych – Forum Dyrektorów i Nadzór pedagogiczny dyrektora szkoły/placówki oświatowej.
 
Program Akademii Dyrektora obejmuje zagadnienia związane z zarządzaniem szkołą i placówką oświatową, skupiając się na aktualnych trendach i zmianach oświatowych. Spotkania poprowadzą znani edukatorzy oraz specjaliści z dziedziny oświaty i wychowania. Szkolenie jest bezpłatne.
 
 
Program Forum Dyrektorów obejmuje zagadnienia związane z wymaganiami państwa wobec szkół. Skupia się na bieżących potrzebach dyrektorów szkół i placówek oświatowych oraz sposobach ich realizacji. Spotkania prowadzi doświadczony dyrektor szkoły Izabela Leśniewska. Szkolenie jest płatne - 180,00 zł za cykl sześciu spotkań w roku szkolnym.
 
Program Nadzoru pedagogicznego dyrektora szkoły/placówki oświatowej obejmuje zagadnienia związane z planowaniem i prowadzeniem nadzoru pedagogicznego, skupiając się na praktycznych rozwiązaniach w zakresie jego realizacji. Warsztaty prowadzą doświadczeni edukatorzy z obszaru zarządzania szkołą Jan Sobolewski i Cezary Ziembicki. Szkolenie jest płatne - 120,00 zł za cykl pięciu spotkań w roku szkolnym. Zapisy na szkolenia na formularzach elektronicznych przyjmujemy na stronie http://www.radom.mscdn.pl w zakładce Katalog szkoleń od dnia 22 sierpnia 2019, obszar Zarządzanie w oświacie, jakość pracy szkoły i awans zawodowy. O terminach rozpoczęcia szkoleń zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową. Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie w Radomiu, ul. Kościuszki 5a. Szczegółowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.