MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na bezpłatny warsztat poświęcony projektowaniu działań związanych z doradztwem zawodowym.
Program szkolenia wpisuje się w realizację podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2018/19:

Podczas spotkania zostaną omówione tendencje we współczesnym doradztwie zawodowym oraz wytyczne dotyczące prowadzenia zajęć z dziećmi z tego obszaru w świetle obowiązującego prawa.
Drugą część szkolenia będzie stanowić praktyczny warsztat poświęcony projektowaniu i dokumentowaniu treści z zakresu doradztwa zawodowego.

Zajęcia odbędą się 24 maja 2019 r. (piątek) o godz. 15:00, a poprowadzi je dr Monika Mazur-Mitrowska.

Zainteresowanych prosimy o zalogowanie się na stronie MSCDN:
https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/14882/o//w/Radom

A kolejna edycja już jesienią.