MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

W dniu 4 kwietnia 2019 roku o godz. 14 oo w MSCDN Wydział w Radomiu odbędzie się konferencja "Żywienie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym". W programie konferencji przewidziane są tematy dotyczące zdrowego żywienia i znaczenia aktywności fizycznej dla zdrowia, które stanowią inspirację do pracy dydaktycznej, wychowawczej i profilaktycznej z uczniami. Wykłady poprowadzą doświadczeni specjaliści z zakresu medycyny, dietetyki i sportu. Ważnym elementem konferencji będą praktyczne porady układania jadłospisów drugiego śniadania do szkoły i organizowania aktywności fizycznej dla dzieci i młodzieży.

Adresatami konferencji są nauczyciele edukacji przyrodniczej, zdrowotnej i inni zainteresowani tematem. Formularz zgłoszeniowy:

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/14322/o//w/Radom