A A

IPN i MSCDN zapraszają 14.11.2018 r. o g. 14.30 nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych na warsztaty metodyczne „100 lat Niepodległości - planszowe edukacyjne gry historyczne IPN”. Nauczyciel reprezentujący szkołę otrzyma bezpłatnie zestaw trzech gier do przekazania i wykorzystywania edukacyjnego w swojej placówce. 

Celem warsztatów jest zapoznanie z działaniami dydaktycznymi propagującymi obchody 100. rocznicy odzyskania Niepodległości z użyciem narzędzi z zakresu gamifikacji w edukacji historycznej, związanym również z realizacją punktu polityki oświatowej państwa - rozwijanie samodzielności, kreatywności i innowacyjności uczniów.

Pracownicy Oddziału IPN w Łodzi przedstawią propozycje działań dydaktycznych z użyciem puzzli „Walka o granice II Rzeczypospolitej 1918-1924”, gry domino „Polskie drogi do Niepodległości 1914-1918” i kart memory „Twórcy Niepodległości”.

Nauczyciel reprezentujący szkołę otrzyma bezpłatnie zestaw trzech gier do przekazania i wykorzystywania edukacyjnego w swojej placówce (dla każdej placówki przewidziano 8 egz. memory, 4 egz. domino oraz 4 egz. puzzli).

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do 12.11.2018 r. pod adresem:

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/13788/o//w/Radom