MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Przystań wychowawców świetlicy szkolnej – sieć współpracy i samokształcenia jest formą wspomagania nauczycieli rozpoczynających pracę jak i mających doświadczenie w zawodzie. Celem spotkań jest wymiana dobrych praktyk, czyli wzajemne dzielenie się własnymi pomysłami, zdobytą wiedzą oraz metodycznymi rozwiązaniami. Zapoznawanie się z aktualnymi przepisami oświatowymi, współpraca z Radą Pedagogiczną, rodzicami wychowanków oraz nowymi obowiązkami przy zderzeniu teorii z praktyka pracy w szkole masowej.

W ramach pracy sieci zapraszam na szkolenie:

Nauczyciel świetlicy na starcie link do zapisów: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/17033/o//w/Radom

Koordynator sieci: Anna Różycka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 604 442 611