MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 MSCDN Wydział w Radomiu we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim Wydział Geografii i Studiów Regionalnych zaprasza nauczycieli przedmiotów przyrodniczych na seminarium on-line w ramach cyklu Geograficzne widzenie świata: przestrzeń - miejsca - ludzie - działania, które odbędzie się 11 maja (poniedziałek) 2020 r. o godz. 15.00- 19.00. Zdalne spotkanie poprowadzi dr hab. Tomasz Wites - wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim Wydział Geografii i Studiów Regionalnych, doktor nauk o Ziemi specjalizujący się w geografii regionalnej. Autor wielu publikacji dotyczących między innymi Dalekiego Wschodu. Temat spotkania: Różnorodność krajobrazów strefy borealnej. Termin: 11 maja, 15.00 - 19.00 Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w seminarium on-line.

Zapisów można dokonywać tutaj https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/17265/o//w/Radom

Pozdrawiam serdecznie Hanna Habera nauczyciel konsultant edukacji przyrodniczej