MSCDN logo Radom

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 Kontynuacja spotkań superwizyjnych dla wychowawców Z MOW i MOS. To spotkanie, zgodnie z oczekiwaniami wyrażonymi przez uczestników spotkań, poświęcone będzie metodom radzenia sobie z ze stresem w pracy z wychowankami i sytuacjami trudnymi na jakie w codziennej pracy napotykają. Spotkanie poprowadzi Pan doktor Tomasz Orczykowski, wieloletni wychowawcą w MOS, policjant, wykładowca akademicki. Zapraszamy uczestników grupy, oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie 12 marca o godz. 14.30 w MSCDN Wydział w Radomiu, sala 310.

Link do zapisu: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/14631/o//w/Radom