A A

Oferta szkoleń online MSCDN

Proponowane szkolenia zostaną przeprowadzone w wersji online, z wykorzystaniem korespondencji mailowej, na platformie Moodle, z wykorzystaniem pakietu Office 365 - aplikacji na smartfony i tablety w środowisku Android oraz iOS. Po zebraniu grupy, na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail, zostanie wysłana informacja dotycząca sposobu realizacji szkolenia wraz z kluczem dostępu (hasłem do kursu na platformie moodle).

 

Języki obce

Cyfrowy piórnik nauczyciela jezyka obcego

Kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego w okresie wczesnoszkolnym

 

  • w serwisie Edmodo dostępnym po zarejestrowaniu/zalogowaniu się. Uwaga: Edmodo jest serwisem edukacyjnym. W grupie nie będą akceptowane osoby ukrywające się pod pseudonimami.

Cyfrowy piórnik nauczyciela języka obcego

Międzywydziałowa mazowiecka sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języków obcych. Dostęp ze strony https://edmo.do/j/px47fy. Aktualny kod dostępu vsjihw

Zdalne nauczanie historii i wos

Międzywydziałowa mazowiecka sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli historii i wos. Dostęp ze strony https://edmo.do/j/jrisn2. Aktualny kod dostępu 4ug7jj

  • na platformie Moodle

Szkolni Pasjonaci
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej z rejonu działania MSCDN Wydział w Siedlcach. Samodzielne zapisy lub kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.