MSCDN logo Ostroleka

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Tematyka konferencji: Nauczanie normalizacji zostało wprowadzone do szkolnictwa w wielu krajach świata jako niezbędny element przyszłych kwalifikacji zawodowych oraz wykształcenia ogólnego (kształtowanie postaw konsumenckich i społeczeństwa obywatelskiego).
W jaki sposób prowadzić edukację normalizacyjną opisaną w podstawach programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz jak przygotować kadrę nauczycieli do realizacji efektów kształcenia związanych z normalizacją? O tym będzie mowa na tej konferencji.
Uczestnicy konferencji otrzymają pendrive z materiałami i podręcznikiem do normalizacji.

 

 

PROGRAM

Wykłady − aula górna

1. Edukacja normalizacyjna w szkołach kształcących w zawodach szkolnictwa branżowego – Małgorzata Pogorzelska i Anna Tańska

2. Metodyka prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie normalizacji – Paweł Górski

 

Informacji udziela: Teresa Kazimierska 609 424 570 lub 22 536 60 94, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy online do 20.03.2020r. https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezaca2/w/Warszawa