MSCDN logo Ostroleka

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Cele projektu:
• dostarczenie nauczycielom innowacyjnych i efektywnych narzędzi do codziennej pracy z dziećmi;
• zwiększenie umiejętności matematycznych dzieci w zakresie: logicznego i analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, orientacji przestrzennej i koncentracji;
• wsparcie społecznego i emocjonalnego rozwoju dzieci.

 

W ramach projektu nauczyciele odbędą 72 - godzinne szkolenie przygotowujące do prowadzenia zajęć gry w szachy. Uczestnicy dostaną pakiet materiałów edukacyjnych składający się z publikacji dotyczących metodyki nauki gry w szachy. Placówki otrzymają sprzęt szachowy, w skład którego wchodzi 16 kompletów szachów dla dzieci oraz mały zestaw szachów ogrodowych. Koszt udziału placówki w projekcie wynosi 600 zł za dwóch nauczycieli.

W ramach projektu planowane są dodatkowe bezpłatne seminaria na temat rozwiązań metodycznych nauki gry w szachy.

Terminy szkolenia: 27-29.03.2020r. 17-19.04.2020r. 5-7.062020r.
Miejsce szkolenia: MSCDN Wydział w Ostrołęce, ul. Piłsudskiego 38

Ważne!
Zgłoszenie udziału w projekcie prosimy przesyłać mailowe na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w nieprzekraczalnym terminie: do 15.03.2020r.

O przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem ukończenia szkolenia jest obecność na 90% zajęć.

Szczegółowych informacji udziela Koordynator projektu w Wydziale w Ostrołęce: Marzena Balcerzak, tel. 29 744 41 20 wew. 27

1. Formularz zgłoszeniowy placówki
2. Indywidualna karta nauczyciela