MSCDN logo Ostroleka

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Rusza pierwsza edycja sieci doskonalenia i współpracy CYFROWY PIÓRNIK NAUCZYCIELA JĘZYKA OBCEGO.
Sieć zapewni połączenie sił z innymi nauczycielami, wspólne uczenie się i inspirowanie do działania, rozwiązywanie problemów, dzielenie się pomysłami, spostrzeżeniami i propozycjami. Rozpoczynamy 28 lutego o godz. 15.00! Zgłoszenia (imię i nazwisko, szkoła, język nauczania, nr telefonu) przyjmujemy e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.