mscdn15 p

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

 

Dwudziestu uczestników z jedenastu szkół wzięło udział w turnieju szachowym podsumowującym IV edycję projektu "Szachy w mazowieckiej szkole".
 
Podobno niedziela jest jednym z najbardziej leniwych dni tygodnia. Tym razem jednak było inaczej. Dwudziestu nauczycieli z płockich i podpłockich szkół intensywnie wytężało umysły, by jak najlepiej wypaść podczas finałowych rozgrywek. Jednym słowem - niby takie spokojne te szachy, a jednak się działo...!