Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /mscdn2018/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Czy to tylko zauroczenie, czy już uzależnienie? - o trudnej miłości aż po smartfon
Drukuj

 

 

Zapraszamy 4 osobowe zespoły (3 uczniów i nauczyciel) ze szkół realizujących projekt "Brak sieci - piąty jeździec Apokalipsy?" na warsztaty, które poprowadzi dr Maciej Dębski, socjolog, edukator społeczny z Fundacji Dbam o Mój Z@sięg.

Aktualnie na świecie żyje ponad 7,5 mld osób. Ponad 5 mld ma dostęp do internetu, ponad 4 mld deklaruje dostęp do szczoteczek do zębów. Po czterech latach od wynalezienia internetu, korzystało z niego już 50 milionów osób. Zdobycie takiej samej publiczności zajęło telefonowi 75 lat, radiu 38 lat, telewizji 13 lat, a grze Angry Birds... 35 dni. Wyżej przedstawione fakty jednoznacznie wskazują, że żyjemy w społeczeństwie cyfrowym, w którym niestety część z nas zupełnie utraciła kontrolę nad używaniem cyfrowych urządzeń mobilnych, takich jak tablet czy smartfon.

Czym jest uzależnienie od smartfona? Czym różni się od złego nawyku i jak je rozpoznać? A przede wszystkim co zrobić, aby cieszyć się światem realnym korzystając bezpiecznie i higienicznie z zasobów sieci - to właśnie główna tematyka spotkania.

Warsztaty "Czy to tylko zauroczenie, czy już uzależnienie? - o trudnej miłości aż po smartfon" odbędą się 22 listopada (piątek) w godz. 9.00 - 10.30 w MSCDN Wydział w Płocku.

Zgłoszenia (imiona, nazwiska uczestników i klasa) prosimy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maksymalnie do 18 listopada 2019 r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.