mscdn15 p

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

 

 Zapraszamy w dniu 27 maja 2019 na konferencję promującą projekt MARK PIW adresowaną do  osób zainteresowanych osobistym rozwojem zawodowym, doskonaleniem własnych kompetencji, zdobywaniem nowych doświadczeń, służących rozwojowi szkół i placówek w zakresie kompetencji kluczowych. Na spotkanie zapraszamy pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno-pedagogicznych, bibliotek pedagogicznych (również niepublicznych), doradców metodycznych, osoby prowadzące szkolenia dla nauczycieli i współpracujące z instytucjami wspomagania oraz dyrektorów szkół, nauczycieli, specjalistów, którzy chcieliby podjąć taką współpracę.

Podczas spotkania informacyjno-promocyjnego

  • Przedstawimy założenia projektu, który daje szanse innego spojrzenia na edukację i rolę, którą w niej pełnimy;
  • Odpowiemy na pytania Co to jest wspomaganie placówki/szkoły/przedszkola? Jakie znaczenie ma ten proces w edukacji?
  • Zaproponujemy udział w panelu, w którym własnymi doświadczeniami podzielą się uczestnicy I cyklu w projekcie MARK PIW;
  • Udostępnimy pakiet materiałów promocyjno-rekrutacyjnych

Miejsce: MSCDN Wydział w Płocku, ul. Gałczyńskiego 26 Termin: 27 maja 2019 r.; godz. 14.15-16.45

Program konferencji

Elektroniczny Formularz Zgłoszeniowy

Zaproszenie