Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A
Zapraszamy na trzecie spotkanie w ramach projektu "Brak sieci - piąty jeździec Apokalipsy?, które odbędzie się 9 stycznia 2018 r. Tym razem nauczyciele - uczestnicy projektu - wystąpią w roli uczniów i dowiedzą się m.in. jak powinna wyglądać rozmowa z młodymi ludźmi na temat uzależnień od cyfrowych urządzeń.

Spotkanie poprowadzi Paweł Łaszkiewicz, specjalista ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej w MSCDN Wydział w Ostrołęce. Pracuje warsztatowo zarówno z młodzieżą, jak i z dorosłymi. Realizuje autorskie projekty szkoleniowe i rozwojowe kierowane do różnych grup, m.in. projekty rozwojowe dla młodzieży i dorosłych realizowane pod żaglami w czasie rejsów po Mazurach. Współpracuje z instytucjami samorządowymi, opieki społecznej, szkoleniowymi.
 
Zapraszamy!