mscdn15 p

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Dlaczego cyfrowy świat jest tak ważny dla młodzieży? Czego tam szukają - miłości, przynależności, rozrywki, akceptacji? Co w efekcie tam znajdują i czym zazwyczaj kończy bezgraniczna fascynacja smartfonem - na te pytania odpowiedzą prelegenci konferencji "Fonoholizm i siecioholizm wśród dzieci i młodzieży - rozpoznawanie, profilaktyka, terapia. Wyzwania dla szkolnej profilaktyki e-uzależnień", którą organizuje płocki Wydział MSCDN już we wrześniu...

ZAPROSZENIE