mscdn15 p

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

vintage 1794705 1280Nie chcę czytać tej lektury! Jest nudna! - znacie ten tekst na pewno! Jeśli nie jako rodzice, to zapewne jako nauczyciele słyszeliście go wielokrotnie. Jak to zmienić? Jak przekonać ucznia - opornego czytelnika - do czytania? O tym między innymi będą mówili prelegenci podczas konferencji "Po co nam czytanie w XXI wieku, czyli jak przekonać uczniów do lektur szkolnych", która odbędzie się online 4 i 9 czerwca na platformie ClickMeeting. Konferencję organizują MSCDN oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich.

Czytaj więcej...