mscdn15 p

Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

Bezdyskusyjnie musimy zostać w domu. Koniec kropka! Pozdrówmy więc siebie nawzajem! Im bardziej kreatywnie, tym większa zabawa ‼️🥳 Przyłącz się do akcji #ko-zdrowienia i wyślij za naszym pośrednictwem zabawną „e-widokówkę” do swoich uczniów, ulubionej Pani ze szkoły/przedszkola, do wychowawczyni, kolegów z klasy.

Wystarczy:
☘️ kilka sympatycznych słów,
☘️rysunek,
☘️wierszyk,
☘️zdjęcie (wymagana zgoda rodziców w przypadku dzieci i uczniów),
☘️filmik (j.w),
☘️piosenka - do wyboru, do koloru‼️

Wyzwól kreatywność, zaskocz!🙃

Posty (po weryfikacji moderatora) zostaną opublikowane na profilu MSCDN Wydział w Płocku oraz Meritum (kwartalnik edukacyjny). Będzie można je lajkować, udostępniać i komentować, tak, aby jak najwięcej osób, mogło je zobaczyć.

Maluchy mogą pozdrawiać z pomocą swoich rodziców – wystarczy zrobić zdjęcie rysunku dziecka, które będzie znaczyło więcej niż tysiąc słów!

Dodatkowo, pod pozdrowieniami, będzie można wymieniać się ciekawymi linkami do stron, dzięki którym dzieci nie będą się nudziły.

Najciekawsze „e-widokówki” zostaną zaprezentowane podczas konferencji „Szkoła Wspierająca Uzdolnienia”, ich autorów zaprosimy na wydarzenie.

Jak się przyłączyć - wystarczy że wyślesz "e-widokówkę" Messengerem MSCDN Wydział w Płocku lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy na Was‼️